Moje Miasto

KONSULTACJE

JAKIM WARIANTEM WYNAJMU MIESZKANIA JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI?

Szanowni Państwo,

Gmina Miejska Mielec rozważa realizację, za pośrednictwem spółki komunalnej,  programu budowy mieszkań na wynajem w zabudowie wielorodzinnej, w rejonie skrzyżowania ulic Powstańców Warszawy i Witosa.

W celu dostosowania założeń tego programu do preferencji i potrzeb mieszkańców,  serdecznie zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety konsultacyjnej. Proszę mieć na uwadze, że wypełnienie ankiety nie rodzi ani po stronie Mieszkańca ani po stronie Gminy Miejskiej Mielec żadnych praw i obowiązków, ma jedynie dać odpowiedź jakim wariantem zamierzonego programu zainteresowani są ewentualni przyszli użytkownicy mieszkań. W ramach pierwszego etapu, rozważa się wybudowanie 73 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 75 m2 z przeznaczeniem zarówno dla osób mieszkających na obszarze gminy jak i mających zamiar tu zamieszkać.

Aktualnie analizowana jest możliwość budowy mieszkań w 2 wariantach: wariant 1 – mieszkania wyłącznie na wynajem bez możliwości nabycia ich własności oraz wariant 2 – mieszkania na wynajem z możliwością dojścia do własności, najwcześniej po 5 letnim okresie zamieszkiwania.

Poniżej opisane zostały główne założenia obu wariantów.

Projekty rzutu kondygnacji budynku zostały zamieszczone:

Każda osoba, która chce wziąć udział w badaniu opinii, może wypełnić ankietę internetową dostępną TUTAJ  albo pobrać wersję papierową ankiety lub w Biurze Obsługi Mieszkańca i wrzucić do urny w terminie od 27.06.2019r. do 18.07.2019 r.

Prezydent Miasta Mielca

Jacek Wiśniewski